Mjesec veljača ili kako ga još mnogi zovu, mjesec ljubavi ove je godine bio i mjesec zabave i veselja.
Obilježili smo Valentinovo i Fašnik. Kroz razne aktivnosti učili smo i prepoznavali boje te ih klasificirali na našem klaunu.
Provodili smo i razne likovne altivnosti. Kako je vani već sve puno proljetnica, istraživali smo i prve visibabe. Proučavali ih povećalima, mirisali, uočavali njihove boje…Veselimo se mjesecu ožujku, novim spoznajama i aktivnostima.